İPTAL

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE, ŞARTLARI VE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde kapidayvalik.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Aras Kargo’ya “Karşı Ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

  • Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.

  • Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ya da yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Lütfen iade işlemi için, ürünü kapidayvalik.com’a göndermeden önce kapidayvalik@gmail.com’a  iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için balonlu naylon ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.

  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?
Aras Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının “Karşı Ödemeli” olarak kapıdAyvalık olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz.

  • Aras Kargo Çağrı Merkezi’ni 444 25 52 arayarak adresinize kurye talep edebilir,

  • http://www.araskargo.com.tr/ web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın Aras Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.

Bize ulaşmak için web sayfamızdan iletişim seçeneğini kullanabilir ya da görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 266 312 5292 numaralı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ürün İade Adresi: Sefa Çamlık Mahallesi İnönü Caddesi NO:45/A Ayvalık/BALIKESİR